Başarı Ödüllerimiz

Amacımız, çocuklarımızın başarılarını desteklemek, teşvik etmek, iyi davranışlarını ödüllendirmek, sosyal ve sportif faaliyetlerdeki başarılarını arttırmaktır.

Fahrettin Serhan İnan

18 - 23 Şubat Türkiye Muay Thai üst gençler 51kg da Türkiye 3.sü oldu.

6 - 8 Eylül Manisa'da 300 sporcunun katıldığı iller arasi Muay Thai 54kg'da üst gençler zafer kupasında şampiyon oldu.

Atletizm Takımımızın başarısı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği ''Okul Sporları'' etkinlikleri kapsamında okulumuzu ''Gençler'' kategorisi 5000 metre kroş yarışlarında temsil eden takımımız, önce Nilüfer ilçesinde 4. olarak Bursa finallerine katılmaya hak kazandı. Finallerde de okulumuz adına mücadele eden Hüseyin Mihraç Kılıçaslan, Emirhan Kılıçaslan, Eren Çalışkan, Batuhan Aktepe, Ömer Faruk Çapkın ve Ümit Berke Gök, takımımızın adını Bursa'nın en iyi 10 takımı arasına yazdırdı. Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Anfi Ses Yükseltici Projesi ve Tesla Bobini projesi gibi başarılı çalışmalarından dolayı Kadir Kurtuluş adlı öğrencimizi tebrik ederiz.

 

Bursa okul sporlarının düzenlediği Bilek Güreşi müsabakalarında
Özel ÇELEBİ Meslek Liseleri olarak aldığımız derecelerle kızlarda 60 ve  65 kilo sağ ve sol kolda, 
erkeklerde 80 kilo sağ kolda Bursa'yı Marmara bölgesinde temsil edecektir.
Nurettin Kandilci 80 kiloda Bursa 3. Oldu.
 

Bursa okul sporlarının düzenlediği Bilek Güreşi müsabakalarında
Özel ÇELEBİ Meslek Liseleri olarak aldığımız derecelerle kızlarda 60 ve  65 kilo sağ ve sol kolda, 
erkeklerde 80 kilo sağ kolda Bursa'yı Marmara bölgesinde temsil edecektir.
Zührenaz Reşadiyeli 60 kilo sol kolda Bursa 2. Sag kolda bursa 3. Oldu.
 

Bursa okul sporlarının düzenlediği Bilek Güreşi müsabakalarında
Özel ÇELEBİ Meslek Liseleri olarak aldığımız derecelerle kızlarda 60 ve  65 kilo sağ ve sol kolda, erkeklerde 80 kilo sağ kolda Bursa'yı Marmara bölgesinde temsil edecektir.

 Merve Birinci 65 kiloda sag ve sol kolda Bursa 3. Oldu 
 

 

Mekatronik ögrencimiz Oğuz Kağan Yılmaz’ın kendi çabaları ile hurda malzemeleri kullanarak yapmış olduğu 3 D yazıcı ve bu çalışmalarından dolayı tebrik ederiz.

 

Okullar arasi muaythai 57 kiloda Okulumuz ögrencilerinden Fahrettin Serhan inan Bursa 2. Olmustur ve Turkiye şampiyonasinda 57 kiloda Bursayi temsil edecektir. 

Okullar arasi muaythai 52 kiloda Okulumuz ögrencilerinden Taha Yücel Bursa 2. Olmustur ve Türkiye şampiyonasinda 51 kiloda Bursayı temsil edecektir.

 

Okulumuzda düzenlenen siniflar arasi  futbol turnuvasi cekismeli maclara sahne oldu. Turnuvayi 11 B sinifi şampiyon olarak tamamladi. Mücadele eden butun öğrencilerimizi tebrik ederiz.

 

Taekwondo müsabakalarında Bursa 3.sü olarak dereceye giren öğrencimiz Selinay Coşkun u tebrik ediyoruz.

Okulumuz öğrencilerinden Oğuz Kağan Yılmaz, oluşturduğu üç boyutlu yazıcı ile Covid-19 virüsüne karşı önlem almak adına maske tasarlamış ve üretimine başlamıştır. Öğrencimizi başarısından dolayı tebrik ediyoruz, başarılarının daim olmasını diliyoruz. Araştıran, sorgulayan ve üreten bir birey olma yolunda ilerleyen öğrencimizi her daim destekliyor ve kutluyoruz.